Zajímavé odkazy:
Facebook
Instagram
Nadace Proměny
Den architektury
Česká cena za architekturu
Město Litomyšl
Landscape Architecture Europe
BIG SEE
Kniha 20000
Pestré vrstvy
Park Dukelská
Živé námestie
BigMat
Rare Places
Porota časopisu ARCHITECT+ letos opět vybrala sto ateliérů, které mají výrazný podíl na kultivaci české architektonické scény a my jsme mezi nimi. Děkujeme! Na straně 89 nás najdete s realizací parku a náplavky Dukelská nebo střelnicí Kněžmost.
Říčanská škola se nám rýsuje. V lednu proběhlo betonování pilot, v únoru proběhl kontrolní den základové spáry a za necelé tři měsíce zde vyrostlo podzemní parkoviště a proběhla příprava na vylévání stěn prvního nadzemního podlaží. Než se tedy pozdemní část domu definitivně zakryje, vydala se naše kancelář na exkurzi.
Ročenka Česká architektura 2022-2023 obsahuje nejlepší realizace oboru. Jsme poctěni, že mezi ně patříme i my s naší realizací střelnice v Kněžmostu.
Další skvělá zpráva! Soutěže o nový most Kosmonautů se účastnilo 25 návrhů a nám bylo před Vánoci naděleno krásné 3. místo! Hlavní myšlenkou návrhu bylo docílit subtilní konstrukce, která respektuje pohledové vazby na město a řeku.
Po několika letech od soutěže a projektu se posouváme do další fáze! Dnes 05. 12. 2023 proběhlo poklepání na základní kámen, čímž došlo k oficiálnímu zahájení stavby školy na Komenského náměstí. Škola v Říčanech bude po dokončení největší celodřevěnou stavbou v České republice.
Město Česká Lípa přichystalo v létě architektonickou soutěž na městskou knihovnu. Mezi téměř 50 odevdzanými návrhy se nám podařilo získat odměnu!
Náš návrh si lze prohlédnout zde.
Přestěhovali jsme se do nové kanceláře. Po deseti letech v pražských Holešovicích se přesouváme na Vinohrady. Najdete nás za Národním domem v Blanické 9.
Město Moravská Třebová v dubnu letošního roku vyhlásilo architektonicko-urbanistickou soutěž o návrh revitalizace brownfieldu v opuštěném průmyslovém areálu. V budoucnu by zde měl vyrůst společenský sál s kapacitou 250 – 500 osob, menší kinosál pro 80 osob, nová městská komunitní knihovna, zázemí pro depozitář muzea a kavárna.
Náš vítězný návrh si prohlédněte tady.
Časopis ARCHITECT+ letos opět vybral sto ateliérů, které mají výrazný podíl na kultivaci české architektonické scény a my jsme opět mezi nimi. Děkujeme
Porota architektonické soutěže na novou podobu terminálu vysokorychlostní železnice v Roudnici nad Labem udělila první cenu našemu návrhu. Nový terminál by měl udržitelným způsobem vstoupit do krajiny pod Řípem. Proto jsme zvolili pro odbavovací halu lehkou a transparetní mostní konstrukci, která se nebude pohledově příliš uplatňovat. Na návrhu jsme spolupracovali s Petrem Tejem, krajináři z ateliéru Partero a s dopravním expertem Josefem Filipem.
O tom, jak jsme projektovali administrativní budovy pro Pohl CZ v BIMu, píšou v ArchiNEWS od Cegry 1/2022. Přečíst si to můžete TADY.
Projekt Obnova nábřeží řeky Loučné v Litomyšli byl nominován do ArchDaily 2022 Building of the Year Awards v kategorii Public & Landscape Architecture.
Druhým nominovaným projektem je Administrativní budova POHL v Roztokách, která byla nominována v kategorii Offices.
Soutěž na Park Dukelská jsme vyhráli v roce 2019. Letos by mělo být hotovo.
Článek na iDnes.
Na mapě Rare Places teď najdete i nábřeží řeky Loučné v Litomyšli. Tipy, kam za nevšední architekturou, sbírá Ondřej Filgas.
“Co se stane, když se uprostřed sídliště pokusíme vytvořit samotnou esenci města, tedy náměstí? Jaké to přináší výzvy, otázky i možné odpovědi? Tři náměstí, která v posledních letech vznikla na pražských sídlištích, jsou dobrým východiskem pro tyto úvahy.”
Náměstí a park Krakov v Bohnicích v článku od Karolíny Jirkalové pro Art Antiques.
Začínáme pracovat na dokumentaci pro rekonstrukci Sokolovny v Rokycanech, kde jsme podepsali smlouvu.
Bývalá sokolovna v Rokycanech se po přestavbě stne moderním kulturním centrem na okružní třídě Rokycan. Předpokladem k tomu je obnova historické budovy, nahrazení dožilé přístavby mnohem kompaktnější novostavbou a vytvoření důstojného předprostoru ve formě náměstí.
Předmětem soutěže bylo získání koncepčního návrhu řešení revitalizace souboru objektů táborové základny Hájenka Černé lesy v Brtnici.
Nový areál dětského tábora pracuje s původní stavbou hájenky.
Dřevěná podélná veranda bezbariérově propojuje obě části domu prosklenou zimní zahradou s výhledem na celý tábor.
Rekonstrukce opatovické chalupy na Komunitní centrum se jako příklad podobných projektů objevila v říjnových Lidových novinách.
Hlavní sídlo stavební společnosti POHL cz, a.s. získalo Zvláštní cenu za inovativní řešení administrativního prostoru v soutěži Stavba roku Středočeskoho kraje 2021. Děkujeme!
AB Roztoky v časopisu Dolce Vita 9/2021
Porota letošního XXVIII. ročníku Grand Prix Architektů – Národní ceny za architekturu, složená z významných osobností mezinárodní i české architektury vybrala z 231 přihlášených projektů 55 projektů, které budou soutěžit o finální cenu GPA – Národní cenu za architekturu 2021 a ceny v jednotlivých kategoriích. Mezi vybrané projekty se dostala i naše rekonstrukce venkovské chalupy na Komunitní centrum v Opatovicích.
Projekt Obnovy nábřeží řeky Loučné v Litomyšli bude bojovat ve finálním kole o titul BIGMAT INTERNATIONAL ARCHITECTURE AWARD’21.
Všechny nominované projekty za Českou republiku můžete vidět na stránkách tady.
Vlajková loď stavební firmy POHL cz, a.s. se po dokončení a otevření dočkala i oficiálních fotografií od fotografa Tomáše Součka. Jak vypadá nová cortenová fasáda a lazurované betony si můžete prohlédnout v kartě projektu tady.
V červnu proběhlo slavnostní otevření dokončeného Komunitního centra v malé středočeské obci Opatovice I.
V malé středočeské obci Opatovice I bydlí jen něco kolem sta místních obyvatel. Aby tato komunita měla místo pro setkávání a pořádání kulturních a společenských akcí pro děti i dospělé, zakoupila obec starou chalupu nad Mlýnským rybníkem.
S přáním přestavět dům na komunitní centrum se na naši kancelář obrátil pan starosta v roce 2016. Po pěti letech společné práce mohou místní konečně uspořádat třeba hasičský ples v novém sále.
Projekt Obnovy nábřeží řeky Loučné v Litomyšli byl publikován na několika mezinárodních architektonických webech. Najdeteho například na Archdaily, na Archdaily.cn, na designovém webu Mooool Design, Archello nebo Pekingském online magazínu Gooood.
Časopis ARCHITECT+ letos naši kancelář opět vybral sto ateliérů, které mají výrazný podíl na kultivaci české architektonické scény. Děkujeme
V pondělí 10. května od 18 hodin na youtube kanálu Městské části Praha-Libuš proběhne on-line prezentace projektu budoucí přístavby ZŠ v Písnici. S naším návrhem jsme vyhráli architektonickou soutěž, kterou v loňském roce vyhlásila MČ Praha-Libuš.
Video je možné si pustit i ze záznamu.
V architektonické soutěži na revitalizaci areálu Sokolovny v Rokycanech jsme získali 1. místo.
Z hodnocení poroty:
Porota považuje tento návrh za jedno ze dvou nejlepších řešení vzešlých ze soutěže. Návrh citlivě vstupuje do stávajícího prostředí, zachovává a renovuje celou budovu staré sokolovny, kterou prostorově v maximální míře využívá. Místo přístaveb ze 70. let minulého století vzniká přístavba nová, která citlivým způsobem navazuje na historickou budovu, působí důstojně vzhledem k místu, na kterém se nachází, kultivuje a oživuje plochu v blízkosti centra města. Z hlediska urbanismu návrh nevytváří z žádného směru bariéru. Velmi zdařilé je dispoziční řešení, vzniklé prostory jsou přehledné, jasné a nejsou předimenzované. Vítězný návrh nabízí propojení obou sálů a využití celého prostoru společně.
V loňském roce jsme se účastnili mezinárodní soutěže na komplexní obnovu a sjednocení Námestí SNP, Námestí Nežnej revolúcie a Kamenného námestí v Bratislavě. Soutěž hledala řešení pro jedno z nejvýznamnějších míst v hlavním městě Slovenska. Prostor se nachází v památkové zóně, je centrem společensko-kulturního dění a významným dopravním uzlem. Z celkového počtu 31 přihlášených mezinárodních týmů jsme s naším návrhem obdrželi 3. místo. Návrh unikátního předláždění středu Bratislavy si můžete prohlédnout zde.
Z hodnocení poroty
„Prezentovaný kľúčový výraz návrhu – dlažobný systém vyrobený na mieru je radikálny z vizuálneho aj technického hľadiska. Aj keď hovoríme iba o detaile, ktorý určuje celkový obraz mesta, koncept tejto dlažby je jedinečný nielen v rámci Bratislavy, ale je jedinečný aj v rámci stredoeurópskych miest. Nepochybne prináša novú vizuálnu identitu do riešeného územia, čo bol zároveň jeden z cieľov zadania. „
Bratislava ve spolupráci s Metropolitným inštitútom Bratislavy (MIB) a Generálnym investorom Bratislavy (GIB) vyhlásila mezinárodní soutěž realizovanú formou soutěžního dialogu na obnovu dvou frekventovaných náměstí – Náměstí SNP a Kamenného námestí.
Byli jsme vybráni mezi čtyři týmy, které postupují do druhé etapy soutěže. Na návrhu pracujeme společně s OMGEVING LANDSCAPE ARCHITECTURE URBANISM.
Průběh příprav i celé soutěže můžete sledovat na jejich stránkách zivenamestie.sk
Máme velkou radost z prvního místa v soutěži na rekonstrukci a přístavbu školy v Praze Písnici.
Hodnocení poroty:
Návrh má vysoké výtvarné a architektonické kvality. Celkové řešení působí střídmě a pracuje precizně se zadaným stavebním programem a důsledně respektuje jeho minimalistický rozsah. Dodržuje rozpočtovou kázeň a nabízí tak ekonomicky výhodné řešení, které je velmi dobře realizovatelné. Minimální objem novostavby školní budovy, který je oproštěný o nadbytečné provozy, zachovává vysoké urbanistické hodnoty místa. Kladem tohoto úsporného řešení je rovněž podpoření rodinného charakteru vesnické školy, příjemné dimenze a volba materiálů. Dostatečné odstupy od společných hranic pozemků dávají naději na bezkolizní průběh projednání. Zelená střecha zlepší mikroklima místa, neboť významně omezí přehřívání podkroví. Jelikož nedochází k zásadním zásahům do stávající budovy školy, lze navržené úpravy realizovat v podstatě během letních prázdnin a nedojde tak k omezení výuky v době realizace. Vhodné je vizuální propojení tříd a společných prostor a povýšení chodeb na odpočinkové sdílené zóny. Přínosné je propojení vstupu do školy s veřejným prostranstvím, stejně jako napojení jídelny na komunitní prostor piazzetty. Pozitivně vnímáno je rovněž vymezení zahrady pro družinu. Venkovní hřiště je vhodně propojeno s tělocvičnou, od sousedů ho opticky odděluje stromořadí. Jedná se o vhodné řešení rovněž z pohledu energetické efektivity u novostavby i původní budovy, kde doplňuje vnější stínění.
Obnova náměstí a parku v Praze na Krakově je zařazena do výběru ročenky Česká architektura 2018-2019. Jubilejní 20. ročenku české architektury sestavil architekt Jakub Cigler.
Mezinárodní porota XXVI. ročníku Grand Prix Architektů – Národní ceny za architekturu 2019 vybrala náš projekt Obnova nábřeží řeky Loučné jako vítěze v kategorii urbanismus.
Děkujeme všem, kteří se na projektu podíleli.
Projekt Obnovy nábřeží říčky Loučné patří k 50 finalistům letošního Grand Prix architektů. Přijďte se podívat na prezentaci projektu během Grand Prix Architektů Festival GPAF na Fakultě architektury ČVUT v Praze 1.10.2019. Vybrané architektonické ateliéry prezentují osobně svá soutěžní díla před mezinárodní porotou.
Během léta jsme pracovali na soutěži na rekonstrukci Parku Dukelská v Českých Budějovicích a získali jsme první místo.
Dalším krokem je teď veřejné projednání projektu, které proběhne 2.10. od 17.15 v zasedací místnosti zastupitelstva města.
Názor poroty:
Návrh přesvědčil zejména ve své jednoduchosti a přiměřenosti, ale zároveň eleganci a velkorysosti, se kterou řeší většinu požadovaných bodů: odklonění cyklotrasy, přístup k vodě a zachování vzrostlých stromů. Nejlépe pracuje s potenciálem a charakterem území. Jako výhoda je vnímána i jistá neurčitost ve využití jednotlivých prostranství, která poskytují dostatek místa pro řadu potenciálních využití s dostatečnou kapacitou a dále možnost dalšího vývoje při následném projednání s veřejností. Ocenit lze uvažování o parku v širším celoměstském měřítku, jakožto součásti sítě dalších parků a zelené infrastruktury v Českých Budějovicích. Porota přesto doporučuje zvážit, zda by i při respektování silného konceptu šlo zachovat některé současné stromy přímo na nábřeží.
Průběh projektu můžete sledovat na stránkách parku www.parkdukelska.cz
Přijďte zítra večer do Přístavu 18600 na povídání o urbanismu a o životě ve městě, kde budeme diskutovat o tom, co to obytné město je a jak se ho snažíme dosáhnout v našich projektech a realizacích.
Poslední čtvrtý večer pátého ročníku Večery + (pořádá Gogolák + Grasse a Přístav 18600) je zaměřen na obytnost a urbanismus. Obytnost našeho prostředí vyplývá z jeho užití, kvality a charakteru. Pro každého z nás můžou být tato kritéria jiná, avšak spojitě vytvářejí charakter našeho prostředí. Jak vnímat obytnost prostředí? Jak pracovat s detailem obytnosti ve vztahu k celku? Jak pracovat s procesy a vnímáním obytnosti prostředí?
foto: Martina Cibulková
Echo 36/2019
Zveme na ostravskou debatu o řece a veřejném prostoru kolem ní. Debata se se koná v rámci festivalu Pestré vrstvy. Vlastivědný festival Pestré vrstvy hledá a diskutuje společenská témata spojená s minulostí, přítomností, ale i budoucností ostravského regionu na poli historie, architektury a přírody.
ve čtvrtek 16. 5. 2019 v 18:00 v klubu Fiducia, Ostrava
moderátor | Tereza Aubrechtová
debatující | Jiří Karnecki, Bohumír Lojkásek, Vlastimil Peřina, Rusina Frei architekti, Kateřina Šebestová, Břetislav Tureček, David Veselý
Náš projekt Obnovy nábřeží řeky Loučné v Litomyšli byl vybrán do Big SEE Architecture Award 2019!
Obnova nábřeží řeky Loučné v ročence české architektury 2017-2018, jejímž editorem je Luděk Rýzner.
O místech k hrám, která nabízejí zážitek pro děti i dospělé, píšou v novém ELLE Decoration. Takovým místem je i Nábřeží řeky Loučné v Litomyšli se sochařským hřištěm od Pavly Scerankové a Dušana Záhoranského.
Participační projekt Obnovy nábřeží řeky Loučné v Litomyšli je součástí knihy Michaely Hečkové a Matěje Chabery:
20000.
O místech a lidech.
Literárně-vizuální dokument o současné architektuře malých českých měst a obcí.
Její křest proběhne v pátek 8. 3. 2019 od 19:00 hodin v CAMPu.
Více na stránkách Kniha 20000
Nábřeží v Litomyšli si můžete projít na videu ze soutěže Česká cena za architekturu 2018 na youtube kanálu přehlídky zde.
Od vyhlášení výsledků soutěže na Základní školu v Říčanech už uběhl více než rok. V době stavebního boomu hledají Říčany finance pro stavbu moderní školy. Se stejným problémem se potýkají i další obce okolo Prahy.
Celý článek o důsledcích suburbanizace na euro.cz nebo v tištěné verzi týdeníku Euro.
Ve středu 5.12.2018 odprezentujeme našich 20×20 v Hradeckém Bio Central. Přijďte se podívat a vyvětrat svetry s jelenem.
Více informací PechaKucha Night Hradec Králové vol. 17
❈ ❅ ❄ ❆✰ ❇ ❈ ❅ ❆✰ ❇ ❈ ❅ ❆ Dresscode: cokoliv pleteného
Projekt obnovy nábřeží Loučné v Litomyšli byl včera vybrán mezi finalisty letošní ceny za architekturu. Děkujeme moc všem, díky kterým mohl projekt vůbec vzniknout. Více soutěží! A více Litomyšlí!
Jak vznikala pěší lávka se můžete podívat na videu z výstavy “Drazí architekti…”, Galerie Architektury Brno, 13-27. června 2017.
Naše realizace Obnova nábřeží řeky Loučné v Litomyšli je publikována v novém vydání publikace Landscape Architecture Europe, za níž stojí stejnojmenná organizace a mezinárodní federace krajinářských architektů IFLA Europe. Kniha obsahuje vybrané evropské krajinářské počiny za uplynulé tři roky. Vodní valy zastupují projekt realizovaný s využitím participace města, obyvatel a architektů. Autorem textu je Mark Hendriks.
První záběry a ohlasy na park a náměstí na Krakově vysílala PrahaTV.
Reportáž si pusťte zde.
Zveme vás na jednu z pásma přednášek Dialogy s historií.
19.10. 2018 představíme v Klatovech obnovu nábřeží řeky Loučné v Litomyšli. Začínáme v 18:00 v galerii U Bílého jednorožce.
Poslechněte si povídání o městských parcích na Českém rozhlasu s Jitkou Přerovskou a Martinem Rusinou.
26.6.2018 proběhlo veřejné projednání nové školy v Říčanech na Komenského náměstí. Na něm jsme představili krátké video o škole.
Úprava nábřeží Loučné v Litomyšli byla nominována na Českou cenu za architekturu.
Je to pěkný dárek k prvnímu výročí otevření nábřeží.
Rodinný dům ve Zličíně má fasádu napuštěnou dřevěným dehtem. O tom, jak se dehet vyrábí, a jak se v takovém domě bydlí, si můžete přečíst v novém čísle časopisu Stavitel (04/2018).
Národní technické muzeum otevřelo výstavu Davida Vávry a Petra Volfa „Litomyšl – hlavní město současné české architektury“. Výstava představuje Litomyšl jako jedno z klíčových center soudobé české architektury a je rozdělena do tří částí „Veřejný prostor, Rekonstrukce a Novostavby“. Vznikla ve spolupráci s městem Litomyšl a Regionálním muzeum v Litomyšli.
Na výstavě jsme zastoupeni projektem obnovy řeky Loučné. Výstava potrvá do 21.10.2018
Zveme vás na přednášku ‘Architekt v praxi’ určeného pro studenty 2. ročníku MSP se ve středu 13. prosince 2017 v 17:00 hodin v místnosti A211 na Fakultě architektury Vysokého učení technického v Brně, Poříčí 5.
Získali jsme první cenu v architektonické soutěži na na Základní školu v Říčanech. Soutěž vypsalo město Říčany.
Hodnocení poroty
Porotu přesvědčila jasnost a čistota urbanistického řešení celého Komenského náměstí, protažení Chelčického ulice až k parkové části náměstí. Koncepce dopravy s pěší zónou na jižní straně náměstí před vstupem do školy je pro danou lokalitu vhodná. Dům je rozdělený ulicí Chelčického na dva samostatné objekty. Vyšší školní budova je orientována k parkové části náměstí, nižší tělocvična se samostatným vstupem pro veřejnost do městštější středové části, před bytový dům. Tělocvična je se školou propojena podzemní chodbou. Škola má půdorysný tvar nepravidelného „H“, kde dvě nestejně vysoké a hluboké „klády“ klesající směrem na jih propojuje krček s venkovním terasovitým schodištěm – tribunou, klouzačkou a střešní pobytovou terasou. Krček s funkcí knihovny rozděluje plochu mezi budovami na dva samostatné školní dvorky. Díky navrhovaným terénním úpravám nejsou tyto dvorky veřejnosti přístupné, ale přitom nabízí vizuální kontakt s okolím. Pozitivní je orientace jídelny v přízemí směrem k tělocvičně a do parku. Velkorysá šířka chodeb a dobrá práce s jejich profilem, napojení na terén, respiria nebo rozmanité střešní terasy přístupné z každého patra budovy, intimita polodvorků, podnětná atmosféra…, to vše rozhodlo o jednomyslné volbě vítězného návrhu. Tělocvična s krytou venkovní tribunou podél sportoviště, autonomní vstup pro veřejnost nebo podzemní parkoviště pod tělocvičnou, které není propojené s budovou školy a nesnižuje tak bezpečnost školy, to jsou další pozitiva návrhu. Z hlediska architektonického řešení působí hmoty do náměstí přirozeně, dynamičtější budova školy upozorňuje na hlavní vstup do školy. Tělocvična je směrem od náměstí jednopodlažní s prosklenou fasádou umožňující vizuální kontakt. Její výška eliminuje zastínění DPS. Dům využívá moderní technologie dřevostavby a zelených střech. I když je hmotové řešení méně kompaktní, nemá to zásadní vliv na energetickou charakteristiku objektu. Zónování budovy je správně navrženo. Z hlediska koncepce energetické hospodárnosti jde o nadprůměrný návrh, kritizována byla pouze vysoká míra zasklení.
Expozice na zámku Úsov získala nominaci na cenu Rudolfa Eitelbergera v Olomouci. Z 35 projektů v Olomouckém kraji se probojoval mezi 7 finalistů. Děkujeme organizátorům ceny a věříme, že účast projektu ve finále přispěje k povědomí veřejnosti o krásném úsovském zámku.
Od teď nás najdete na nové adrese.
Bubenská 225/49
170 00 Praha 7
Děkujeme za článek o Nábřeží řeky Loučné v Litomyšli od Karoliny Jirkalové. Přečíst si ho můžete v novém prázdninovém čísle časopisu art+antiques
Po více než čtyřech letech práce jsme se konečeně dočkali otevření parku v Litomyšli pro veřejnost. Děkujeme městu Litomyšl, Nadaci Proměny Karla Komárka, stavební firmě Eurovia a hlavně občanům Litomyšle za to, že se podařilo dílo zrealizovat. Poděkování samozřejmě patří i těm, kteří se s námi na projektu podíleli, zejména sochařům Pavle Scerankové a Dušanu Zahoranskému, zahradním architektům z atelieru Partero, grafikům z Colmo i všem ostatním. Doufáme, že bude park veřejnosti dobře sloužit.
O našem projektu pro pražský Krakov vyšel článek v časopisu Prahy 8 Osmička. Odkaz na článek je zde.
Porota architektonické soutěže “Šance pro vnitroblok v Plzni na Borech” ocenila náš návrh úpravy vnitrobloku prvním místem. Vypisovatelem soutěže bylo Statutární město Plzeň ve spolupráci s plzeňským sdružením Pěstuj prostor. Více informací k projektu je zde.
Získali jsme první cenu v architektonické soutěži na řešení centrálního prostoru Sídliště Bohnice. Soutěž vypsala Městská část Praha 8 a ve druhém kole se jí kromě nás účastnily ještě kanceláře Opočenský-Valouch architekti a BRAK.
Zde si můžete prohlédnout sestřih veřejné videoprezentace pořádané 19.4.2016 v kulturním domě Krakov na Praze 8.
Dne 11.2.2016 jsme byli pozváni městem Litomyšl ke slavnostnímu položení základního kamene parku na nábřeží Loučné. Aktu se zúčastnili zástupci Nadace PROMĚNY Karla Komárka a dodavatele.
Přejeme všem našim klientům, spolupracovníkům i partnerům klidné Vánoce a těšíme se na shledanou v roce 2016.
Abychom nezůstali pozadu, tak jsme k novým stránkám založili i facebook.
Sochaři Pavla Sceranková a Dušan Zahoranský dokončili úžasný zvukovod pro hřiště do Litomyšle. Délku má přes 11 m a výšku 2,5 m.
Připojujeme fotky už dokončených herních prvků: startovací plošina pro lanovku, kolotoč a prolézačka “roura”.
Série obrázků ze stavby.
Byli jsme pozvaní na akci Na pivo s architekty 2015 v rámci akce Archimyšl 2015, kde jsme debatovali s veřejností na téma veřejné prostory a zeleň.
Konference Městské parky 2015 organizovaná Nadací Proměny na téma zapojení veřejnosti do formování veřejného prostoru. Konference jsme se zúčastnili jako autoři projektu “Obnova řeky Loučné v Litomyšli”.
Odkaz na článek v Lidovkách o soutěži a projektu úpravy nábřeží řeky Loučné v Litomyšli.